Dveře

Okna a dveře patří při výstavbě či rekonstrukci domu k nejdůležitějším prvkům. 
Jste-li milovníkem přírody a přírodních materiálů, pak zvolte dveře a okna dřevěná, která dodají vašemu domu moderní a přirozený vzhled.

Dřevěná okna a dveře pomáhají v každém interiéru vytvořit pocit tepla a příjemnou domácí atmosféru. Námi nabízená okna i dveře se vyznačují vysokou stabilitou, funkčností a výbornými zvukově i tepelně izolačními vlastnostmi. 

Dřevěné dveře pro inspiraci 

Zobrazit dřevěné dveře

Dřevěné vchodové dveře

Vchodové dveře jsou jakousi vizitkou každého domu, proto je důležité klást důraz na jejich vzhled i design. Kromě vzhledu hrají důležitou roli také požadavky na bezpečnost a odolnost. Vstupní dveře vyrábíme v základní typové řadě, kterou však lze prakticky neomezeně rozšiřovat. 

Vaše nové vchodové dveře mohou být naprostý originál.
Libovolně si nakombinujte množství a velikost dřevěných příček, tvary a druhy jednotlivých skel, výplní i nadsvětlíků. Na přání zákazníka dodáváme bezpečnostní kování, skla a tříbodový zámek.

Interiérové dveře

K nejvýraznějším ozdobám každé místnosti patří interiérové dveře, které dokáží podtrhnout nově položenou podlahu, výmalbu zdí i celkové zařízení interiéru. Interiérové dveře vyrábíme v základní typové řadě, kterou však lze prakticky neomezeně rozšiřovat. Libovolně lze kombinovat množství a velikost dřevěných příček, tvary a druhy jednotlivých skel, výplní a nadsvětlíků. Takže každé dveře mohou být originál. 

Materiály, barvy a tvary dveří

Materiál dveří

Pro výrobu interiérových dveří, používáme vždy perfektně vysušené řezivo. Díky tomu dodáváme dveře v nejlepší možné jakosti.

Povrchová úprava

Používáme kvalitní laky Icla. Na přání zákazníka moříme dveře do různých odstínů.

Standardní dřeviny

Smrk
Smrk
Dub
Dub
Buk
Buk
Borovice
Borovice
Modřín
Modřín
Jasan
Jasan

Zasklení

Použité sklo dle přání zákazníka: bezpečnostní, s ornamenty, pískované nebo vitrážové. 

Kování

Používáme závěsy tříbodové v několika barevných odstínech - nerez, zlaté a starobronz. Zámky dodáváme standardně na obyčejný klíč rozteč 72 mm a na přání je možné dodat  zámky FAB, WC zámek nebo zámek s roztečí 90 mm.

Práh

Na přání zákazníka osadíme dřevěný práh, těsnící kartáček nebo padací těsnící lištu.

Dřevěné dveře na míru

Rádi vám zhotovíme dřevěné dveře na míru přesně podle vašich představ. Dle vašich požadavků a možností společně s vámi vybereme tu nejvhodnější variantu. 

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.