Služby truhlářství URBAN

Chcete vidět, jak budou vaše vestavěné skříně nebo schodiště vypadat, jaké bude mít parametry vaše kuchyňská linka nebo potřebujete pomoci v hledání optimální varianty řešení kancelářského nábytku? Rádi vám pomůžeme. Poskytneme vám veškeré služby související s výrobou nábytku na míru – zaměření, konzultace i vypracování návrhu.

Inspirujte se v našich realizacích

přejít do referencí

Zakázková výroba

Zakázková výroba má spousty nesporných výhod. Nejenže vám umožňuje využít daný prostor co nejlépe, což oceníte zejména při pořizování kuchyňské linky či vestavěné skříně, kde hraje roli každý centimetr. Ale zároveň vše můžete přizpůsobit danému interiéru či exteriéru, svému vkusu a vyhovět tak všem svým požadavkům na vzhled, praktičnost i cenu.

Zaměřujeme se na výrobu zakázkového a atypického nábytku, který navrhneme na míru vašim požadavkům. Vyrábíme veškerý nábytek do bytů, rodinných domů, kanceláří či komerčních prostor. Díky modernímu vybavení podniku jsme schopni vyrobit kuchyňské linky, vestavěné skříně, ale i schodiště nebo pergoly na míru a uspokojit i ty nejnáročnější potřeby zákazníka. Veškeré výrobky můžeme zhotovit na základě vámi dodaných fotografií. Dále vám zhotovíme dřevěná okna a dveře přesně podle vašich představ.

Nabízíme širokou škálu materiálů - dřevěnou dýhu, masivní dřevo, lamino či vysokotlaké lamináty. Jsme též certifikovanými zpracovateli umělého kamene Corian, Staron, Tristone, Hi-macs, DuPont Montelli, Avonite, Swanstone a Hanex, který se využívá především pro pracovní desky kuchyňských linek, na koupelnový nábytek nebo na hotelové recepce.

CNC obrábění

 K výrobě nábytku, schodišť používáme kvalitní materiály a CNC stroje, které zaručí vysokou kvalitu vyrobeného nábytku. Výhodou CNC obrábění je opravdu velká přesnost, čistota obrábění a možnost provedení několika pracovních operací při jedné manipulaci s dílcem.

Nabízíme CNC frézování dřeva, MDF, DTD, HPL, překližek, Staronu, Corianu a plastu.
CNC frézování dřeva provádíme na pětiosém CNC stroji se stolem 6 000 mm x 1 220 mm.

Dále nabízíme možnost zpracování návrhu ve 3D modeláři SolidWorks a následnou přípravu programů v SolidCAM. 

Více o CNC obrábění

Drásání dřeva

Vytvořte něco neobvyklého, stylového. Vybavte interiér i exteriér nevšedními dřevěnými prvky, které vydrží moderní další desítky let. Drásáním/kartáčováním dřevěných výrobků docílíme zvýraznění struktury dřeva a vytvoříme rustikální vzhled.

Více o drásání dřeva

Doprava a montáž

Součástí našich služeb je také doprava a finální montáž vyrobeného nábytku, pergoly či schodů.
Zajistíme také dopravu a montáž vaší nové kuchyně na míru. 

Záruka a servis

Na všechny naše výrobky poskytujeme standardní záruční dobu, pozáruční servis, opravy, apod.
V rámci servisu vám zajistíme výrobu poškozených nebo náhradních dílů. 

Online prodej

Součástí našich služeb je také online prodej.
V našem e-shopu můžete vybírat z již hotových truhlářských výrobků, jako jsou postele, stoly nebo skříně.

Dále nabízíme více než 1000 druhů dřevořezeb. Ozdoby jsou dostupné v různých dřevinách – dub, buk, javor, bříza nebo lípa a jsou vyrobené ručně i strojově. Ozdobte svůj nábytek originálními rozetami, hlavicemi, lištami, apod.

Zároveň dodáváme i ohýbané dřevo, jako například madla na zábradlí, nákližky nebo tzv. ohýbací vyřezávané lišty – 24 druhů z bukového dřeva.