Postele

Poslouchali jste v mládí rady své babičky, spořádali jste všechnu polévku i s přídavkem a nyní vám jsou všechny postele krátké?
Nezoufejte. Vyrobíme vám postel na míru.

Dřevěná postele se vyznačují dlouhou životností, bezpečností, skvělým designem i nekonečnými možnostmi provedení. Vybrané postele si můžete prohlédnout v galerii, která zároveň může posloužit jako inspirace.

Inspirujte se v již vyrobených postelích

zobrazit vyrobené postele

Proč mít postel na míru?

Postel je nábytkem, který většina z náš využívá nejméně šest hodin denně a tak je důležité věnovat výběru tomuto kusu nábytku náležitou pozornost. Dopřejte si komfort a styl, který vám bude vyhovovat. 

Postel na míru je přesně přizpůsobená vašim potřebám a požadavkům. Nejenže si můžete určit design postele, materiál z něhož bude vyrobena nebo její povrchovou úpravu, ale zároveň vám pomůžeme vybrat vhodnou konstrukci postele, která bude odpovídat vaší váze a výšce, navíc s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu a zvyklostem spaní.

Design a materiál postele

Design postele

Design postele sestává především z volby čela postele a bočnic. 

Materiál postele

Postele na míru vyrábíme z kvalitního, výběrového masivního dřeva, nejčastěji z buku, dubu, borovice či smrku. Pro výrobu postelí používáme vždy perfektně vysušené řezivo, které zaručí vysokou kvalitu a dlouhou životnost postele.

Smrk
Smrk
Dub
Dub
Buk
Buk
Borovice
Borovice
Modřín
Modřín
Jasan
Jasan
 

Povrchová úprava postele

Povrchovou úpravu postelí provádíme moderními, ekologickými, vodou ředitelnými laky a vosky. Díky této úpravě jsou postele odolné vůči vlhkosti, oděru i poškrábání. Povrchová úprava zároveň zabraňuje předčasnému stárnutí dřeva.

Na vaše přání můžeme postel namořit do různých odstínů. Oblíbená je například bílá barva postele. Vše záleží jen na vašem vkusu.

Rošty a matrace

Rádi plníme svým zákazníkům sny, a proto jsme schopni dodat k vaší nové posteli také kvalitní rošt a matraci.

Doplňky k postelím

 Nesoustředíme se pouze na výrobu dřevěných postelí, ale navrhujeme, vyrábíme a dodáváme také vhodné doplňky. 
Ke každé posteli můžete si můžete vybrat zajímavé doplňky podle svých požadavků, jako jsou například úložné prostory, noční stolky, sokly, ale i různé typy nožiček.

Postele na míru a cena

Dopřejte si kvalitní a zdravý spánek každou noc ve vaší nové posteli na míru. Rádi vám zhotovíme postel na míru přesně podle vašich představ. Vyrábíme dřevěné postele standardních rozměrů i postele na míru.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.