Okna

Okna a dveře patří při výstavbě či rekonstrukci domu k nejdůležitějším prvkům. 
Jste-li milovníkem přírody a přírodních materiálů, pak zvolte okna dřevěná, která dodají vašemu domu moderní a přirozený vzhled.

Dřevěná okna pomáhají v každém interiéru vytvořit pocit tepla a příjemnou domácí atmosféru. Námi nabízená okna se vyznačují vysokou stabilitou, funkčností a výbornými zvukově i tepelně izolačními vlastnostmi. 

Dřevěná okna pro inspiraci 

zobrazit dřevěná okna

Dřevěná EUROOKNA

Eurookna vyrábíme z kvalitních lepených dřevěných hranolů, tvořených třemi vrstvy lamel. Tím je podstatně zvýšena tvarová stálost celého profilu a celková stabilita oken. Dřevěná eurookna se vyznačují dlouhou životností, minimální údržbou, vynikajícími tepelně-izolačními parametry i snadnou obsluhou.

eurookna IV68

Dvojskla

Základní profilová řada dřevěných eurooken. Díky špičkové povrchové úpravě se vyznačuje dlouhou životností a skvělými izolačními vlastnostmi. Jako výplň je použité izolační dvojsklo s prostupem tepla k = 1,1 nebo 1,0 W/m2k. 

eurookna iv78

Trojskla

Vylepšená řada dřevěných eurooken s ještě lepšími tepelně i zvukově izolačními vlastnostmi. Nespornou výhodou je možnost použití druhého, tzv. přídavného těsnění. Jako výplň je použité izolační trojsklo s prostupem tepla k = 0,7 nebo 0,5 W/m2k.

Špaletová okna

 Špaletová - kastlová okna patří mezi nejkrásnější typy oken. Využívají se převážně na historických budovách, kde je v rámci rekonstrukce důležité postupovat velmi citlivě s ohledem na jedinečný vzhled domu, ale zároveň je potřeba splnit požadavky moderního bydlení. Díky široké nabídce stylových doplňků máte možnost doladit vzhled oken do posledního detailu.

Konstrukce špaletových oken je řešena tak, aby splnila i ty nejnáročnější tepelně izolační požadavky i nároky na hlukový útlum.
Špaletová okna splní všechny vaše požadavky.

Materiály, barvy a tvary oken

Materiál oken

K výrobě hranolů se používá kvalitní vysušené dřevo, zbavené suků, prasklin a jiných nepřípustných vad. Díky tomu dodáváme okna v nejlepší možné jakosti.

Povrchová úprava

Používáme vodou ředitelné silnovrstvé lazury od firmy REMMERS, které nanášíme vysokotlakým zařízením. Je možné vybrat ve velké škále barevných odstínů lazur a krycích odstínů dle vzorníku RAL. Dlouhá životnost a snadná údržba. Možnost dvoubarevného provedení okna.

Standardní dřeviny

Smrk
Smrk
Dub
Dub
Buk
Buk
Borovice
Borovice
Modřín
Modřín
Jasan
Jasan

Zasklení

Jako výplň je použité izolační dvojsklo s prostupem tepla k = 1,1 nebo 1,0 W/m2k nebo trojsklo s prostupem tepla k = 0,7 nebo 0,5 W/m2k. 

Skla lze vylepšovat a měnit dle přání zákazníka: bezpečnostní, s ornamenty, zvukově izolační, reflexní, pískované, vitrážové nebo teplý okraj. 

Kování

Žaluzie

Dodáváme horizontální žaluzie i sítě proti hmyzu. Také je možné dodat a namontovat okna včetně předokenních rolet. 

Parapety

 Dodáváme vnitřní parapety laminátové DTD v různých odstínech. Venkovní parapety - eloxovaný hliník ve třech odstínech starobronz, bílé a stříbrné. 

Dřevěná okna na míru

Rádi vám zhotovíme dřevěná okna na míru přesně podle vašich představ. Dle vašich požadavků a možností společně s vámi vybereme tu nejvhodnější variantu. 

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.