Vestavné skříně

 Máte problém s nedostatkem úložného prostoru?
Řešením jsou funkční a praktické vestavné skříně.

Bydlíte v atypicky řešeném bytě? Máte ve svém domě minimum úložných prostor, ale klasické skříně nejsou nic pro vás? Nechte si vyrobit vestavné skříně na míru. Jejich velkou předností je optimální využití zastavěné plochy a maximalizace úložných prostor.

Nechte se inspirovat již vyrobenými vestavnými skříněmi

zobrazit vestavné skříně

Proč uvažovat o vestavné skříni?

 Existuje mnoho důvodů, proč uvažovat o vestavné skříni. Vestavné skříně mohou maximalizovat vaše úložné prostory, a to od podlahy až ke stropu. Největší předností je tedy fakt, že si její rozměry určujete sami a můžete ji umístit přesně tam, kam je potřeba a kam by klasickou skříň nedostanete. Jejich velkou výhodou je také možnost přesně si rozvrhnout vnitřní prostor. Záleží jen na vás, jak budete mít skříň rozdělenou na zásuvky, police, apod.

Námi realizované vestavné skříně

Tvar vestavné skříně

Potřebujete atypicky vysokou skříň, malou komodu do výklenku nebo vestavěné skříně do podkroví? Tvar vestavné skříně je možné navrhnout přesně pro místo, kde bude již hotová skříň stát. Vestavné skříně je možné jakkoli upravit přesně podle vašich požadavků.

Dveře vestavných skříní

Jedna z věcí, která má výrazný vliv na vzhled skříně, jsou dveře. Vhodný typ dveří vždy volte v závislosti na specifikách místnosti, v níž bude vaše nová vestavná skříň umístěna. Kromě typu dveří k vaší vestavné skříni, si můžete zvolit výplň dveří. Standardních výplně, jakými je lamino nebo zrcadla, lze nahradit různě zbarvenými skly nebo přírodní výplní - ratan nebo bambus, které se v poslední době stávají velkým hitem. 

Otevírací dveře

Klasikou jsou otevírací dveře, které mají zároveň velmi příjemnou cenu.

Posuvné dveře

Posuvné dveře pomohou vyřešit váš problém s nedostatkem prostoru.

Skládací dveře

Kompromisem mohou být skládací dveře, které jsou navíc velmi zajímavým dekoračním prvkem

Materiál a styl

Vestavné skříně nejčastěji vyrábíme z lamina, které si můžete vybrat z obsáhlého vzorkovníku. Dokážeme Vám však nabídnout i skříně lakované krycí RAL barvou ve vysokém lesku. Při výrobě vestavěných skříní z masivu používáme vždy perfektně vysušené řezivo. Díky tomu vám dodáme skříně v té nejlepší možné jakosti. Vyberte si jakýkoliv materiál, velikost i typové provedení a nechte si vyrobit skříň přesně podle vašich přestav.

Vestavné skříně Vám vyrobíme z lamina, lakované MDF nebo z klasických dřevin, jako je buk, dub, jasan, smrk, ale i borovice nebo modřín.

Standardní dřeviny

Smrk
Smrk
Dub
Dub
Buk
Buk
Borovice
Borovice
Modřín
Modřín
Jasan
Jasan

Povrchová úprava

Povrchová úprava vaší vestavné skříně rozhodně není jen estetickou záležitostí. Slouží také k zabezpečení dlouhé životnosti materiálu a brání jeho strukturálním změnám, jako je kroucení v důsledku nadměrné vlhkosti nebo vysychání.

Dekorační prvky a doplňky

 Dolaďte si svou novou vestavnou skříň podle svých představ. Zvolte si nejrůznější doplňky a vybavení. Díky doplňkům, jako jsou různé věšáky, botníky, držáky, apod., získáte lepší přehled a optimálně využijete každý centimetr vnitřního prostoru.

Vestavné skříně na míru

Vyrobíme vám vestavné skříně podle vašich požadavků. Námi vyrobené vestavné skříně na míru se pyšní velkou variabilitou, takže je možné si je zcela přizpůsobit svým potřebám.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.