Kuchyňské linky

 Kuchyně na celý život.

Nechte si vyrobit kuchyňskou linku přesně na míru vašim potřebám a požadavkům. Vyberte si jakýkoliv materiál, styl i tvarové provedení a vytvořte si unikátní kuchyňskou linku podle vašich představ. 

Nechte se inspirovat již vyrobenými kuchyňskými linkami

zobrazit kuchyňské linky

Tvary kuchyňských linek

 Prvním krokem při navrhování nové kuchyně je určení tvaru kuchyňské linky. To se vždy odvíjí od samotných dispozic místnosti, ve které bude kuchyňská linka vyhotovena. Před samotnou volbou tvaru kuchyňské linky je třeba vzít v úvahu velikost místnosti, umístění oken, dveří, radiátorů a v neposlední řadě také dostatečný prostor na průchod a pohodlnou manipulaci v kuchyni. 

Jednořadá linka

Jednořadé kuchyně se opět vrací do módy. Jedná se především o moderní kuchyně. Jejich celá pracovní plocha je v rovině na jedné stěně. Jednořadé linky jsou vhodné do malých nebo úzkých kuchyní.

Dvouřadá linka

Dvouřadá linka je skvělým řešením, pokud máte dostatečné množství prostoru. Dva bloky kuchyňské linky proti sobě poskytují dostatek prostoru na přípravu pokrmu společně s vašimi nejbližšími.

Linka s ostrůvkem

Linku s kuchyňským ostrůvkem budete prostě milovat. A vaši hosté také. Kromě toho, že vypadá v interiéru opravdu pěkně, rozšíří pracovní prostor, nabídne další úložné prostory a lze ho využívat i jako kuchyňský stůl.

Rohová linka - tvar L

Kuchyňská linka ve tvaru L, často označována jako rohová, je zřejmě nejoblíbenějším tvarem kuchyňských linek. Tento typ rozmístění výrazně ušetří prostor v místnosti, disponují rozsáhlým úložným prostorem a velikou pracovní plochou. Snadno k nim umístíte stůl se židlemi. Hlavní výhodou rohové linky je především její praktičnost.

Linka ve tvaru U

Kuchyňské linky ve tvaru U jsou velmi populární a hodí se do malých i velkých prostorů. Linka ve tvaru U je často situována jednou stranou do prostoru, čímž tvoří dělící prvek mezi kuchyní a jídelnou nebo obývacím pokojem. Toto rozmístění nabízí tři užitné části, které tvoří tzv. trojúhelník, díky čemuž máte vždy vše po ruce a můžete tak maximálně využít čas.

Linka ve tvaru G

Jestliže ke kuchyňské lince ve tvaru U připojíte další skříňky nebo barový pult, pak vám vznikne linka ve tvaru G. Tyto kuchyňské linky působí uceleným dojmem. Vzhledem ke svému uspořádání nabízí velké množství úložných prostorů. Díky propojení pracovní zóny s jídelní nebo barovou částí budete i při vaření v kontaktu s rodinou, přáteli a dalšími hosty. 

Námi realizované kuchyňské linky

Styly kuchyňských linek

Klasické kuchyňské Linky

Pod klasickými kuchyňskými linkami si lze představit většinu současných kuchyní. V klasických kuchyních je kladen důraz především na její praktické využití a dostatek úložného prostoru. Klasické kuchyňské linky jsou nadčasové.

Moderní kuchyňské linky

Moderní kuchyně se vyznačují svou jednoduchostí, čistými liniemi a je v nich kladen důraz především na životní styl jejich majitelů. V moderních kuchyních naleznete tu nejmodernější technologii a zajímavý, často velmi originální, design. 

Rustikální kuchyňské linky

Rustikální kuchyňská linka dodá danému interiéru osobitý ráz. Jedná se o velmi oblíbený styl, který se v posledních letech stává ještě populárnější a atraktivnější. Typická kuchyně našich babiček je již na první pohled specifická svým zdobením. 

Retro styl

Každý styl je osobitý, ale s retro kuchyní bude váš interiér opravdu jedinečný. Podobně jako v módě, tak i ve světě kuchyňského nábytku můžeme pozorovat návrat ke starým dobrým časům. Retro kuchyňské linky jsou hravé, poutavé a zároveň si zakládají na praktičnosti a funkčnosti.

Venkovská kuchyňská linka

S venkovským stylem vstoupí do vašeho interiéru nádech romantiky. Účelně oprýskaná dvířka, keramické úchytky a nespočet dekorací navodí domácí a útulnou atmosféru. Kuchyně ve venkovském stylu by snad mohly vyprávět příběhy. Masivní dřevo a kámen jsou jejími základními prvky

 KUCHYŇSKÉ LINKY PODLE GEOGRAFIE

Kuchyňské linky můžeme také rozdělit podle jednotlivých geografických oblastí, podle kterých se styly orientovaly. 

  • anglická, francouzská, řecká, skandinávská, apod.

 

Materiál a styl

Kuchyňské linky nejčastěji vyrábíme z lamina, které si můžete vybrat z obsáhlého vzorkovníku. Dokážeme Vám však nabídnout i kuchyňská dvířka lakovaná krycí RAL barvou ve vysokém lesku. Při výrobě kuchyní z masivu používáme vždy perfektně vysušené řezivo. Díky tomu vám vyrobíme a dodáme kuchyňskou linku v té nejlepší možné jakosti. Vyberte si jakýkoliv materiál, velikost i typové provedení a nechte si vyrobit kuchyňskou linku přesně podle vašich přestav.

Standardní dřeviny

Smrk
Smrk
Dub
Dub
Buk
Buk
Borovice
Borovice
Modřín
Modřín
Jasan
Jasan

Povrchová úprava

Povrchová úprava vaší kuchyňské linky rozhodně není jen estetickou záležitostí. Slouží také k zabezpečení dlouhé životnosti materiálu a brání jeho strukturálním změnám, jako je kroucení v důsledku nadměrné vlhkosti nebo vysychání.

K povrchové úpravě kuchyňských linek používáme kvalitní lazurovací nátěry a oleje.
Vaše linka tak může být v přírodních odstínech dřeva nebo si lze zvolit z široké škály odstínů nátěrových hmot. 

Dekorační prvky a doplňky

 Dolaďte si svou novou kuchyňskou linku podle svých představ. Zvolte si nejrůznější doplňky a vybavení. Díky doplňkům, jako jsou různé věšáky, háčky, držáky, apod., získáte lepší přehled a optimálně využijete každý centimetr prostoru.

Kuchyňské linky na míru

Kuchyně je v podstatě srdcem domova, je místem, kde se odehrává mnoho důležitých okamžiků. Každý z nás má různorodé požadavky a představy o jejím vzhledu a vybavení. 

Pomůžeme vám vytvořit kuchyň vašich snů.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.