Nábytek na míru

Toužíte po originálním stolku do obývacího pokoje, který nikdo jiný nemá? Máte atypicky řešenou pracovnu či kancelář a žádný pracovní stůl se vám do ní nehodí? Nechte si vyrobit nábytek na míru.

Vyrobíme vám jakýkoliv nábytek přímo na míru, ať už půjde o vestavěné skříně, vybavení ložnice, dětského i obývacího pokoje, koupelnový nábytek nebo běžný kusový nábytek, jako skříně, komody, poličky či konferenční stolky. Zároveň zajišťujeme vybavení kanceláří a komerčních prostor atypickým nábytkem. 

Nechte se inspirovat již vyrobeným nábytkem na míru

zobrazit vyrobený nábytek

Typy nábytku na míru

 

Nábytek do obývacího pokoje

Obývací pokoje jsou centrem rodinného života. Místo, kde trávíme velké množství času, místo, kde se setkává rodina i přátelé. Je důležité, abychom se v něm cítili dobře. Vybavte svůj obývací pokoj funkčním nábytkem na míru.

Vybavení jídelen

Příjemné okamžiky strávené s rodinou při nedělních obědech. Pohodové páteční večeře s přáteli. To jsou chvíle trávené v jídelnách. Doplňte svou jídelnu jedinečným, stylovým a funkčním nábytkem na míru.

Vybavení chodeb, hal a předsíní

Předsíně a šaty jsou důležitou součástí každého bytu nebo domu. Vybavte tyto prostory praktickým dřevěným nábytkem na míru vhodným k uskladnění obuvi a oblečení, jako jsou botníky, komody, věšáky, šatníky či předsíňové stěny.

Nábytek do ložnice

Ložnice není jen postel, ale také další nábytek, jako například šatní skříně, prádelníky, komody, noční stolky, police a další úložné prostory. Všechen tento nábytek vám vyrobíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Dětský nábytek

Při výrobě nábytku do dětských pokojíčků klademe důraz na zdravotní nezávadnost použitých materiálů, ekologické povrchové úpravy i maximální bezpečí. Zařiďte dětský pokoj kvalitním a funkčním nábytkem na míru.

skříně

Skříně a další úložné prostory patří k velice důležitým součástem každého domova. Je váš byt atypicky řešený nebo máte v domě nevyužité kouty? Vyrobíme vám dřevěné vestavěné i kusové skříně na míru podle vašich potřeb a požadavků.

KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

V pracovním prostředí bychom se měli cítit příjemně a pohodlně. Zohledníme veškeré Vaše individuální požadavky. Vyrábíme kvalitní a vysoce praktický kancelářský nábytek na míru nejen do komerčních prostor, ale také do kanceláří a domácích pracoven.

 

NÁBYTEK DO KOUPELEN

Součástí každé koupelny je i nezbytný koupelnový nábytek. Doplňte svou koupelnu dřevěným nábytkem na míru, například praktickou skříňkou pod umyvadlo, zrcadlovou skříňkou, policemi, koupelnovými skříňkami a dalšími úložnými prostory.
Masivní skříňky s corianovou deskou

 

.

Materiál a styl

Nábytek nejčastěji vyrábíme z lamina, které si můžete vybrat z obsáhlého vzorkovníku. Dokážeme Vám však nabídnout i nábytek lakovaný krycí RAL barvou ve vysokém lesku. Při výrobě nábytku z masivu používáme vždy perfektně vysušené řezivo. Díky tomu vám dodáme stoly, postele, skříně a další typy nábytku v té nejlepší možné jakosti. Vyberte si jakýkoliv materiál, velikost i typové provedení a nechte si vyrobit nábytek přesně podle vašich přestav.

Nábytek na míru vám vyrobíme z lamina, lakované MDF, corianu nebo z klasických dřevin, jako je buk, dub, jasan, smrk, ale i borovice nebo modřín.

Standardní dřeviny

Smrk
Smrk
Dub
Dub
Buk
Buk
Borovice
Borovice
Modřín
Modřín
Jasan
Jasan

Povrchová úprava

Do povrchové úpravy spadá řada metod a způsobů jak dřevo chránit a zároveň nepotlačit jeho charakteristický vzhled. 

Při povrchových úpravách veškerého nábytku používáme kvalitní lazurovací nátěry a oleje. Nábytek můžete mít v přírodních odstínech dřeva nebo si lze zvolit z rozsáhlé škály odstínů nátěrových hmot. Na přání zákazníka namoříme nábytek do různých odstínů.

Nábytek na míru a cena

Vybavte svou kancelář, byt či dům originálním dřevěným nábytkem na míru. Rádi vám zhotovíme jakýkoliv nábytek na míru přesně podle vašich představ. Dle vašich požadavků a možností vybereme tu nejvhodnější variantu. 

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.